Mailhouse Oy

  • 010 321 3630

  • Juvan Teollisuuskatu 25, 02920 ESPOO

    • Mailhouse Oy, 2433253-6
    • Tuomo Moberg, toimitusjohtaja
    • tuomo.moberg@mailhouse.fi
    • puh: 050 301 7766
    • Elina Malmgren, kehitysjohtaja
    • elina.malmgren@mailhouse.fi
    • puh: 040 541 3308
    • Miikka Halmajärvi, liiketoimintajohtaja
    • miikka.halmajarvi@mailhouse.fi
    • puh: 040 750 8244
    • Anneli Tuomainen, markkinointi- ja myyntipäällikkö
    • anneli.tuomainen@mailhouse.fi
    • puh: 040 848 8139
    • Ari Vaulakorpi, myyntipäällikkö
    • ari.vaulakorpi@mailhouse.fi
    • puh: 046 875 1135
    • Sirpa Saarikoski, asiakkuuspäällikkö
    • sirpa.saarikoski@mailhouse.fi
    • puh: 050 572 5510
    • Kristina Kaistila, asiakaspalvelupäällikkö
    • kristina.kaistila@mailhouse.fi
    • puh: 0400 779 981
    • Suvi Ahlroos, yhteyspäällikkö
    • suvi.ahlroos@mailhouse.fi
    • puh: 046 875 1130
    • Merja Koski, tuotantopäällikkö
    • merja.koski@mailhouse.fi
    • puh: 040 772 1429
    • Sara Moberg, myyntiharjoittelija
    • sara.moberg@mailhouse.fi
    • puh: 050 430 2153