Metsäkustannus Oy

  • 09 3154 9800

  • Maistraatinportti 4A, 00240 HELSINKI

    • fax: 09 3154 9879
    • www: www.metsakustannus.fi
    • Metsäkustannus Oy, 0498749-8
    • sähköposti: toimitus@metsalehti.fi, etunimi.sukunimi@metsälehti.fi
    • Sähköpostilogiikka: etunimi.sukunimi@metsälehti.fi
    • Asiakaspalvelu
    • puh: 09 3154 9840
    • Outi Karemaa toimitusjohtaja
    • outi.karemaa@metsakustannus.fi
    • puh: 09 3154 9801
    • Eliisa Kallioniemi päätoimittaja
    • eliisa.kallioniemi@metsalehti.fi
    • puh: 09 3154 9802
    • Mikko Riikilä Keski-Suomen aluetoimittaja
    • mikko.riikila@metsalehti.fi
    • puh: 09 3154 9845
    • Päivi Laipio toimituksen sihteeri
    • paivi.laipio@metsalehti.fi
    • puh: 09 3154 9809
    • Satu Rantala kustannuspäällikkö (Metsäkirjat)
    • satu.rantala@metsakustannus.fi
    • puh: 09 3154 9872
    • Pasi Somari markkinointijohtaja
    • pasi.somari@metsakustannus.fi
    • puh: 09 3154 9873
    • Sanna Nyman yhteyspäällikkö
    • sanna.nyman@metsakustannus.fi
    • puh: 09 3154 9848
    • Heta Välimäki verkkotuottaja
    • heta.valimaki@metsalehti.fi
    • puh: 09 3154 9849
    • Pasi Myllymaa Myyntipäällikkö levikki
    • pasi.myllymaa@metsalehti.fi
    • puh: 050 511 4525
    • Tuomo Vuorinen Myyntipäällikkö, mediamyynti
    • tuomo.vuorinen@metsalehti.fi
    • puh: 050 436 9700