Terramare Boskalis

  • 09 613 621

  • Laurinmäenkuja 3 A, 00441 HELSINKI

    • www: https://terramare.boskalis.com/
    • Terramare Oy, 0718358-3
    • sähköposti: terramare@boskalis.com
    • Turun toimipiste
    • Pansiontie 52, 20240 Turku
    • puh: 09 613 621
    • Korjaamo
    • Valkolammentie 2 A, 07910 Valko
    • puh: 09 613 621
    • Hannu Tomperi, toimitusjohtaja
    • hannu.tomperi@boskalis.com
    • puh: 040 517 6214
    • Jarmo Yletyinen, johtaja
    • jarmo.yletyinen@boskalis.com
    • puh: 0400 469 439
    • Tapio Leinonen, johtaja
    • tapio.leinonen@boskalis.com
    • puh: 040 503 6719
    • Ari Lång, tarjouslaskentapäällikkö
    • ari.lang@boskalis.com
    • puh: 040 754 9385
    • Petri Nikula, talouspäällikkö
    • petri.nikula@boskalis.com
    • puh: 040 507 2787
    • Timo Soikkeli, korjaamopäällikkö
    • timo.soikkeli@boskalis.com
    • puh: 040 502 3783
    • Terramare tarjoaa asiakkailleen vankan kokemuksen ja monipuolisen erikoisosaamisen vaativissa
    • satama-, vesi- ja liukuvalurakennuskohteissa.
    • Erikoistumisemme erilaisiin ruoppaustöihin, vedenalaiseen louhintaan, satama- ja laiturirakentamiseen, liukuvalukohteisiin ja
    • ympäristörakentamiseen on tehnyt Terramaresta alan johtavan ammattilaisen ja suunnannäyttäjän Suomessa ja Pohjoismaissa.
    • Monipuolisen erikoisosaamisemme ansiosta voimme tarjota asiakkaillemme ajallaan toteutetut ja kustannustehokkaat projektit.
    • Tarkistathan Luotettava kumppani -statuksen Zeckit -linkin kautta.