Premekon Oy

  • 020 792 0570

  • Puusepäntie 1, 54100 JOUTSENO

    • www: www.premekon.fi
    • sähköposti: asiakaspalvelu@premekon.fi
    • Premekon Oy, 2041242-4
    • __________
    • Mikko Pölkki, toimitusjohtaja
    • mikko.polkki@premekon.fi
    • puh: 020 792 0578
    • Ville Immonen, liiketoimintajohtaja
    • ville.immonen@premekon.fi
    • puh: 020 792 0585
    • Toni Kantola, tuotantopäällikkö
    • toni.kantola@premekon.fi
    • puh: 020 792 0576
    • Tero Nieminen, projektipäällikkö
    • tero.nieminen@premekon.fi
    • puh: 020 792 0581
    • Jussi Tiippana, tekninen myynti-insinööri
    • jussi.tiippana@premekon.fi
    • puh: 020 792 0584
    • Sami Koikkalainen, tekninen myynti-insinööri
    • sami.koikkalainen@premekon.fi
    • puh: 020 792 8642
    • Lari Pursiainen, suunnittelupäällikkö
    • lari.pursiainen@premekon.fi
    • puh: 020 792 0573
    • Premekon suunnittelee ja valmistaa hoitotasoja, portaita, porrastorneja, tikkaita, kaiteita sekä koneturvatuotteita.