Keravan kaupunki

  • 09 29 491

  • Kultasepänkatu 7, 04250 KERAVA

    • fax: 09 2949 2101
    • www: www.kerava.fi
    • Keravan kaupunki, 0127485-5
    • sähköposti: kerava@kerava.fi
    • Ma-to klo 8-16, pe klo 8-15
    • Postitusosoite: PL 123, 04201 KERAVA
    • Kaupungin johto:
    • Kirsi Rontu, kaupunginjohtaja, Kauppakaari 11
    • kirsi.rontu@kerava.fi
    • puh: 040 318 2888
    • Tiina Laine, kaupunginjohtajan sihteeri, Kauppakaari 11
    • tiina.laine@kerava.fi
    • puh: 040 318 2315
    • Risto Carlson, tietohallintopäällikkö, Kauppakaari 11
    • risto.carlson@kerava.fi
    • puh: 040 318 2712
    • Mira Keitaanranta, elinvoimajohtaja, Kauppakaari 11
    • mira.keitaanranta@kerava.fi
    • puh: 040 318 2131
    • Inari Virkkala, kaupunkikehitysjohtaja, Kultasepänkatu 7
    • inari.virkkala@kerava.fi
    • puh: 040 318 2892
    • Tiina Larsson, toimialajohtaja, kasvatus- ja opetus, Kultasepänkatu 7
    • tiina.larsson@kerava.fi
    • puh: 040 318 2160
    • Teppo Verronen, kaupunginkamreeri, Kauppakaari 11
    • teppo.verronen@kerava.fi
    • puh: 040 318 2322
    • Iiris Laukkanen, kaupunginlakimies, Kauppakaari 11
    • iiris.laukkanen@kerava.fi
    • puh: 040 318 2822
    • Susan Mykrä, viestintäpäällikkö, Kauppakaari 11
    • susan.mykra@kerava.fi
    • puh: 040 318 2340
    • Sanna Saariniemi, kaupunginsihteeri, Kauppakaari 11
    • sanna.saariniemi@kerava.fi
    • puh: 040 318 2525
    • Pertti Rantanen, toimialajohtaja, vapaa-aikapalvelut, Kultasepänkatu 7
    • pertti.rantanen@kerava.fi
    • puh: 040 318 2055
    • Erja Wiili-Peltola, toimialajohtaja, sosiaali- ja terveyspalvelut, Kultasepänkatu 7
    • erja.wiili-peltola@kerava.fi
    • puh: 040 318 2170
    • Tapio Helenius, toimialajohtaja, kaupunkitekniikka, Kultasepänkatu 7
    • tapio.helenius@kerava.fi
    • puh: 040 318 2461
    • Keravan terveyskeskus, ajanvaraus, ma-to 8-15, pe 8-14, Metsolantie 2
    • puh: 09 2949 3456
    • Terveyskeskuspäivystys, ma-pe 8-16, Metsolantie 2
    • puh: 09 2949 3244
    • Terveysneuvontapalvelu, ma-su 00-24
    • puh: 09 871 0023
    • Ilta-, yö ja arkipyhäpäivystys Vantaan terveyskeskuspäivystyksessä
    • Peijas Rekolan sairaala
    • ma-pe 16-08, viikonloppuisin ympäri vuorokauden
    • puh: 09 4716 7060