Tukimet Oy

  • 02 677 4222

  • Kaivopuistontie 33, 26100 RAUMA

    • www: www.tukimet.fi
    • Tukimet Oy, 2559336-7
    • sähköposti: tukimet@tukimet.fi
    • Verkkokauppa: kauppa.tukimet.fi
    • Jani Hiljanen Toimitusjohtaja
    • jani.hiljanen@tukimet.fi
    • puh: 044 786 3751
    • Jarkko Sosala Tuotanto
    • jarkko.sosala@tukimet.fi
    • puh: 044 786 3752
    • Mikko Koivisto Myynti ja Markkinointi
    • mikko.koivisto@tukimet.fi
    • puh: 050 530 1714
    • Simo Liukkonen Avainasiakaspäällikkö
    • simo.liukkonen@tukimet.fi
    • puh: 044 786 3741
    • Mirko Borm Myyntipäällikkö
    • mirko.borm@tukimet.fi
    • Sirke Salomaa Asiakaspalvelu ja laskutus
    • sirke.salomaa@tukimet.fi 02 677 4222
    • puh: 044 786 3742
    • Tukimet Oy on Raumalla toimiva monipuolisia Tyke® -apuvälineitä valmistava tuotantolaitos.
    • Tärkeimmät tuotteet ovat kävelytelineet (rollaattorit), nousutuet ja sängynlaidat,
    • tukikaiteet ja –kahvat, suihkutuolit sekä luistelutuet.