Rakennus Omera Oy

  • 010 311 7010

  • Kellokukantie 4, 01300 VANTAA

    • www: www.omera.fi
    • Rakennus Omera Oy, 1560487-8
    • sähköposti: omera@omera.fi
    • Ma-pe 8-16
    • Tuomas Leppänen, Toimitusjohtaja, DI
    • tuomas.leppanen@omera.fi
    • puh: 0400 611 141
    • Aleksi Lehtinen, Tuotantojohtaja
    • aleksi.lehtinen@omera.fi
    • puh: 040 577 5776
    • Tuija Hopia, Toimistopäällikkö
    • tuija.hopia@omera.fi
    • puh: 050 438 8422
    • Jorma Vesanen, Hankintapäällikkö
    • jorma.vesanen@omera.fi
    • puh: 050 356 5066
    • Hannu Palmu, Työpäällikkö
    • hannu.palmu@omera.fi
    • puh: 040 641 6421
    • Jari Pekkala, Työpäällikkö
    • jari.pekkala@omera.fi
    • puh: 040 707 2193
    • Petri Vehviläinen, Työpäällikkö
    • petri.vehvilainen@omera.fi
    • puh: 0400 274 566
    • YRITYSKUVAUS:
    • Rakennus Omera Oy on vuonna 1999 perustettu yksityinen rakennusliike.
    • Toteutamme yritysten, yhteisöjen, kaupunkien, kuntien ja sovittaessa myös yksityisten rakennuksia.
    • Uusia ja saneerattavia kohteita tuumasta todellisuudeksi.