Kiinteistömaailma Espoo Leppävaara, Kauppakeskus Galleria

  • 09 2311 0307

  • Konstaapelinkatu 4, 02650 ESPOO

    • Pecasa Oy, 1934635-1
    • Tavoitat meidät: ma, ke, to 11-17, ti 12-17, pe 11-16 Muina aikoina sopimuksen mukaan.
    • sähköposti: leppavaara@kiinteistomaailma.fi

    • Palvelemme teitä Kauppakeskus Galleriassa Leppävaaran keskustassa. Pätevä ja ystävällinen henkilökuntamme on valmiina
    • auttamaan sinua kaikissa asuntoasioissa, olipa sitten kyse myymisestä, ostamisesta tai vuokraamisesta. Autamme sinua
    • niin osakehuoneisto- kuin kiinteistökaupan kiemuroissakin. Lähes koko henkilökunnallamme on LKV-pätevyys ja usean
    • vuoden kokemus kiinteistönvälityksestä. Pääasiallinen toiminta-alueemme on Espoo: Leppävaara, Lintuvaara, Uusmäki,
    • Perkkaa, Pohjois-Leppävaara, Etelä-Leppävaara, Rastaspuisto, Veini, Painiitty, Mäkkylä, Vallikallio, Ruukinranta,
    • Leppäsilta, Rastaala, Jupperi, Lähderanta, Kolkekannas, Kulloonmäki, Myllykylä, Kavallinmäki, Nuijala, Friisinmäki,
    • Vermo, Laaksolahti, Laajalahti, Etelä-Laajalahti ja lähialueet. Ota meihin yhteyttä ja pyydä meidät Kotikäynnille!


    • Päivystys, Iltaisin ja viikonloppuisin
    • puh: 0923110307

    • Susanna Lassuri, Kiinteistönvälittäjä, LKV
    • puh: 0407330164
    • sähköposti: susanna.lassuri@kiinteistomaailma.fi

    • Anu Sallinen, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, HuK
    • puh: 0503053454
    • sähköposti: anu.sallinen@kiinteistomaailma.fi

    • Tuula Lindholm, Kiinteistönvälittäjä, LKV
    • puh: 0400441772
    • sähköposti: tuula.lindholm@kiinteistomaailma.fi

    • Tiina Roponen, Osakas, myyntipäällikkö, LKV, KiAT
    • puh: 0468505851
    • sähköposti: tiina.roponen@kiinteistomaailma.fi

    • Leena Reinilä, Myyntineuvottelija, KiAT
    • puh: 0505303132
    • sähköposti: leena.reinila@kiinteistomaailma.fi

    • Annaleena Vilhelmsson, Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja
    • puh: 0505915929
    • sähköposti: annaleena.vilhelmsson@kiinteistomaailma.fi

    • Heidi Malmström, Yrittäjä, LKV, KTM
    • puh: 0504210905
    • sähköposti: heidi.malmstrom@kiinteistomaailma.fi

    • Satu Trebs, Myynti- ja markkinointikoordinaattori, FM, KiAT
    • puh: 0503691101
    • sähköposti: satu.trebs@kiinteistomaailma.fi