Sivina Oy

  • 029 000 1113

  • Vitikka 4, 02630 ESPOO

    • Sivina Oy, 1107302-9
    • sähköposti: etunimi.sukunimi@sivina.fi

    • Sivina on laadukasta kotisiivousta, kodinhoitoa ja lastenhoitoa tarjoava suomalainen perheyritys.
    • Palvelemme kotitalouksia valtakunnallisesti - yksilöllisesti, joustavasti ja vankalla ammattitaidolla.
    • Sivinalla on Suomessa 11 paikallista toimipistettä ja Tukholmassa kaksi.
    • Sopimusasiakkainamme on tällä hetkellä jo yli 3000 kotia, kuntaa ja yritystä.


    • KOTISIIVOUS ESPOO

    • Sivina Espoo, Palvelupäällikkö, Taru Haukijärvi
    • Vitikka 4 A
    • 02630
    • ESPOO
    • puh: 050 441 4977
    • sähköposti: kotisiivous@sivina.fi

    • Sivina Espoo, Leppävaara, Gerda Aruvald
    • puh: 0504061221
    • sähköposti: leppavaara@sivina.fi

    • Sivina Espoo, Kivenlahti, Noora Palm
    • puh: 0503832333
    • sähköposti: kivenlahti@sivina.fi

    • Sivina Espoo, Olari, Noora Palm
    • puh: 0503234585
    • sähköposti: olari@sivina.fi

    • KODINHOITO ESPOO, Reetta Kuivanen
    • puh: 0458849555
    • sähköposti: reetta.kuivanen@sivina.fi

    • LASTENHOITO ESPOO

    • Sivina Lastenhoito, Reetta Kuivanen
    • Vitikka 4
    • 02630
    • ESPOO
    • puh: 044 722 5315
    • sähköposti: lastenhoito@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS HELSINKI

    • Sivina Helsinki, Merli Jermolajev
    • Eskolantie 1
    • 00720
    • HELSINKI
    • puh: 050 430 0337
    • sähköposti: helsinki@sivina.fi

    • KODINHOITO HELSINKI

    • Hoiva Helsinki, Ria Amper
    • Vitikka 4
    • 02630
    • ESPOO
    • puh: 050 304 9684
    • sähköposti: ria.amper@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS JA KODINHOITO VANTAA

    • Sivina Vantaa, Paula Auralinna
    • Tikkurilantie 68 01370 Vantaa
    • 01370
    • VANTAA
    • puh: 050 358 5150
    • sähköposti: vantaa@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS JA KODINHOITO TUUSULA

    • Sivina Tuusula, Paula Auralinna
    • puh: 0405205604
    • sähköposti: tuusula@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS JA KODINHOITO LAHTI

    • Sivina Lahti, Marjo Mäntylä
    • Mannerheiminkatu 3
    • 15100
    • LAHTI
    • puh: 050 593 5825
    • sähköposti: lahti@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS JA KODINHOITO HÄMEENLINNA

    • Sivina Hämeenlinna, Kaija-Riitta Kangasniemi
    • puh: 0438244729
    • sähköposti: hameenlinna@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS JA KODINHOITO TAMPERE

    • Sivina Tampere, Marita Yli-Villamo
    • Nekalantie 28
    • 33100
    • TAMPERE
    • puh: 050 306 8096
    • sähköposti: tampere@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS, KODIN- JA LASTENHOITO JYVÄSKYLÄ

    • Sivina Jyväskylä, Niina-Mari Paananen
    • Tapionkatu 4 B 17
    • 40100
    • JYVÄSKYLÄ
    • puh: 050 541 7935
    • sähköposti: jyvaskyla@sivina.fi

    • SIVINA TURKU, KODINHOITO, Tiina Nygren-Alamäki
    • puh: 0405101771
    • sähköposti: tiina.nygren-alamaki@sivina.fi

    • SIVINA TURKU, KOTISIIVOUS, Kaisa Hämäläinen
    • Saramäentie 44 A
    • 20300
    • TURKU
    • puh: 050 306 8095
    • sähköposti: turku@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS, KODIN- JA LASTENHOITO PORI

    • Sivina Pori, Kaija -Riitta Kangasniemi
    • puh: 0405152775
    • sähköposti: kaija-riitta.kangasniemi@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS OULU

    • Sivina Oulu, Karita Myllykangas
    • Kenttätie 10
    • 90100
    • OULU
    • puh: 050 330 2245
    • sähköposti: oulu@sivina.fi

    • KOTISIIVOUS, KODINHOITO VAASA

    • Sivina Vaasa, Kaija-Riitta Kangasniemi
    • puh: 0405152775
    • sähköposti: vaasa@sivina.fi

    • Ota yhteyttä lähimpään Sivina toimipisteeseen
    • www: www.sivina.fi/yhteystiedot/