ProAgria Etelä-Suomi ry

  • 020 747 3000

  • Vanajantie 10 B, 13110 HÄMEENLINNA

    • ProAgria Etelä-Suomi ry, 0242886-0
    • 9-15
    • sähköposti: info.etela@proagria.fi

    • ProAgria Etelä-Suomi ry tarjoaa palveluita ja osaamista maatalouden ja yritystoiminnan kilpailukyvyn kehittämiseen.
    • Hämeenlinnassa sijaitseva ProAgria Etelä-Suomi ry on maaseudun asiantuntijaorganisaatio, joka on osa ProAgria-ryhmää


    • Toimitusjohtaja Ari Toivonen
    • puh: 0400 461 701
    • sähköposti: ari.toivonen@proagria.fi

    • Talous- ja hallintojohtaja Toni Kaijalainen
    • puh: 040 801 9081
    • sähköposti: toni.kaijalainen@proagria.fi

    • Palveluryhmä Nurmi Sanna Eklund
    • puh: 0400 857 447
    • sähköposti: sanna.eklund@proagria.fi

    • Palveluryhmä Nurmi Raija Tamminen
    • puh: 040 722 1873
    • sähköposti: raija.tamminen@proagria.fi

    • Palveluryhmä Vilja ja erikoiskasvit Timo Mallinen
    • puh: 0400 542 569
    • sähköposti: timo.mallinen@proagria.fi

    • Palveluryhmä Vilja ja erikoiskasvit Sari Hiltunen
    • puh: 050 561 8369
    • sähköposti: sari.hiltunen@proagria.fi

    • Palveluryhmä Yritys Antero Parkkonen
    • puh: 0400 255 980
    • sähköposti: antero.parkkonen@proagria.fi

    • Palveluryhmä Yritys Satu Nurmi
    • puh: 0400 995 585
    • sähköposti: satu.nurmi@proagria.fi

    • Etelä-Suomen Maa- ja kotitalousnaiset Toiminnanjohtaja Karita Alén
    • puh: 0400 461 708
    • sähköposti: karita.alen@maajakotitalousnaiset.fi

    • Etelä-Suomen Salaojakeskus Toiminnanjohtaja Janne Pulkka
    • puh: 050 553 9554
    • sähköposti: janne.pulkka@proagria.fi

    • Investointipalvelut Jarmo Keskinen
    • puh: 0400 461 712

    • Rakennussuunnittelu Marjo Koski-Laulaja
    • puh: 043 824 9089

    • Hämeen Kalatalouskeskus Toiminnanjohtaja Tomi Ranta
    • puh: 040 747 7446
    • sähköposti: tomi.ranta@proagria.fi

    • ProTalous Etelä-Suomi Oy Toimitusjohtaja Antero Parkkonen
    • puh: 0400 255 980
    • sähköposti: antero.parkkonen@proagria.fi

    • ProAgria Etelä-Suomi ry Etelä-Karjalan aluetoimisto
    • Pormestarinkatu 6
    • 53100
    • LAPPEENRANTA
    • puh: 020 747 3000
    • sähköposti: etela-suomi@proagria.fi

    • Parikkalan Toimipiste
    • Rantatie 16
    • 59310
    • SÄRKISALMI
    • puh: 020 747 3000

    • ProAgria Etelä-Suomi ry Kymenlaakson aluetoimisto
    • Hovioikeudenkatu 16
    • 45100
    • KOUVOLA
    • puh: 020 747 3000
    • sähköposti: etela-suomi@proagria.fi

    • ProAgria Etelä-Suomi Ry Pirkanmaan aluetoimisto
    • Näsilinnankatu 48 D
    • 33200
    • TAMPERE
    • puh: 020 747 3000
    • PL 97, 33101 Tampere
    • sähköposti: etela-suomi@proagria.fi

    • ProAgria Etelä-Suomi ry Uudenmaan aluetoimisto
    • Seutulantie 1
    • 04410
    • JÄRVENPÄÄ
    • puh: 020 747 3000