Kiinteistömaailma Oulunkylä

  • 010 622 3930

  • Siltavoudintie 4, 00640 HELSINKI

    • Oulunkylän Asunnot Oy, 2194054-4
    • Ma-to: 09.00 - 17.00 Pe: 09.00 -16.00. Päivystämme 24/7 nrossa 010 622 3930.
    • sähköposti: oulunkyla@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistönvälitys on palvelua, jonka hoidamme markkinajohtajan ammattitaidolla ja paikallisella aluetuntemuksella.

    • Palvelemme koko Helsingin ja pääkaupunkiseudun alueella. Erityisesti Oulunkylä, Patola, Veräjämäki, Käpylä, Koskela,
    • Maunula, Metsälä, Länsi-Pasila (00240, 00600, 00610, 00620, 00630, 00640, 00650) ovat myynti- ja vuokrausalueitamme.

    • Palvelemme sinua yli 120 vuoden asuntokaupan kokemuksella ja asiantuntemuksella. Onnistunut asuntokauppa alkaa siitä,
    • että valitsee itselleen parhaan välittäjän. Asuntomyymälästämme saat paikallisen erityisosaamisemme sekä oman
    • välittäjäsi lisäksi 700 välittäjäkollegaa, jotka tietävät, että asiakkaan luottamus on ansaittava joka päivä uudestaan.


    • Haasta meidät. Testaa meidät. Vaadi meiltä. Kun haluat keskustella asuntosi arvosta ja myynnistä tai uuden kodin
    • ostamisesta, ota yhteyttä ja kutsu meidät Kotikäynnille. Se ei sido sinua mihinkään, mutta sen aikana saat tietää,
    • miten ja missä asuntoasi kannattaa markkinoida ja millä hinnalla. Asenne ratkaisee aina!


    • Heli Remes, kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja
    • puh: 0505970011
    • sähköposti: heli.remes@kiinteistomaailma.fi

    • Jonna Kaikkonen, vuokraus, myyntiassistentti, ins. KiAT, VuT
    • puh: 0400775570
    • sähköposti: jonna.kaikkonen@kiinteistomaailma.fi

    • Katri Toivonen, myyntineuvottelija
    • puh: 0503565933
    • sähköposti: katri.toivonen@kiinteistomaailma.fi

    • Maire Alenius, kiinteistönvälittäjä, LKV, LKV
    • puh: 0503669136
    • sähköposti: maire.alenius@kiinteistomaailma.fi

    • Markku Kilpeläinen, yrittäjä, LKV
    • puh: 0407157150
    • sähköposti: markku.kilpelainen@kiinteistomaailma.fi

    • Miia Roivainen, myyntineuvottelija, KiAT
    • puh: 0400775570
    • sähköposti: miia.roivainen@kiinteistomaailma.fi

    • Paula Andersson, kehitysjohtaja, LKV
    • puh: 0503669131
    • sähköposti: paula.andersson@kiinteistomaailma.fi

    • Pekka Malinen, markkinointipäällikkö
    • puh: 0503866656
    • sähköposti: pekka.malinen@kiinteistomaailma.fi

    • Petri Heikkilä, myyntipäällikkö, LKV, rak.ins.
    • puh: 0400612320
    • sähköposti: petri.heikkila@kiinteistomaailma.fi

    • Ville Rantanen, myyntijohtaja, LKV, OTK
    • puh: 0451186225
    • sähköposti: ville.rantanen@kiinteistomaailma.fi