Kiinteistömaailma Oy

  • 0400 822 001

  • Aku Korhosen tie 8, 00440 HELSINKI

    • Kiinteistömaailma Oy, 0804835-9


    • Kiinteistömaailma Espoo Center / Keski-Espoon Asunnot Oy LKV
    • Klovinpellontie 1-3
    • 02180
    • ESPOO
    • puh: 044 402 1660
    • Hills Business Park
    • fax: 010 666 9659
    • sähköposti: center@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo Espoonlahti Merituuli / Espoon Kodit Oy
    • Finnoonlaaksontie 9
    • 02270
    • ESPOO
    • puh: 050 433 0963
    • sähköposti: espoonlahti@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo Iso Omena / Matinkylän Kodit Oy
    • Piispansilta 11
    • 02230
    • ESPOO
    • puh: 010 622 3500
    • Kauppakeskus Iso Omena
    • sähköposti: isoomena@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo Kauniainen Kauppakeskus Grani / Pecasa Oy
    • Tunnelitie 4
    • 02700
    • KAUNIAINEN
    • puh: 09 2311 0300
    • sähköposti: kauniainen@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo Laaksolahti Kauppakeskus Lähdekeskus / Kotikierros Oy
    • Lähderannantie 22
    • 02720
    • ESPOO
    • puh: 010 235 2210
    • sähköposti: laaksolahti@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo SeaSide Keilaranta / Confidence m2 Oy
    • Keilaranta 1
    • 02150
    • ESPOO
    • puh: 09 2310 1200
    • sähköposti: seaside@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Espoo Tapiola / Amuletti Asunnot Oy
    • Tapiontori 1
    • 02100
    • ESPOO
    • puh: 09 525 9600
    • fax: 09 412 3037
    • sähköposti: tapiola@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Forssa / LKV Kotini Oy
    • Torikatu 6 LT 6 2. krs
    • 30100
    • FORSSA
    • puh: 03 433 4451
    • sähköposti: forssa@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Arabia / Arabian Asunnot Oy
    • Työpajankatu 10 A 3.krs
    • 00580
    • HELSINKI
    • puh: 040 355 0208
    • Yrittäjätalo Kalasatama
    • sähköposti: arabia@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Alppila / Arvo & Lagerblom Oy LKV
    • Kotkankatu 7
    • 00510
    • HELSINKI
    • puh: 050 357 6227
    • sähköposti: alppila@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Bulevardi / Bulevardin Kodit Oy
    • Bulevardi 22
    • 00120
    • HELSINKI
    • puh: 010 581 2470
    • sähköposti: bulevardi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Etelä-Haaga / LHK-Invest Oy
    • Kauppalantie 24
    • 00320
    • HELSINKI
    • puh: 044 722 4500
    • sähköposti: etela-haaga@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Etu-Töölö / Gaala Kodit Oy
    • Mechelininkatu 17
    • 00100
    • HELSINKI
    • puh: 09 625 130
    • fax: 042 067 0338
    • sähköposti: etu-toolo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Herttoniemi / Asuntoherttua Oy
    • Insinöörinkatu 2
    • 00880
    • HELSINKI
    • puh: 09 759 7470
    • fax: 09 7597 4730
    • sähköposti: herttoniemi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Itäkeskus / Asuntovirta Oy
    • Tallinnanaukio 6
    • 00930
    • HELSINKI
    • puh: 09 343 6370
    • sähköposti: itakeskus@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Kallio / Kallion Kodit Oy LKV
    • Hämeentie 37
    • 00500
    • HELSINKI
    • puh: 09 5860 2300
    • fax: 09 5860 2333
    • sähköposti: kallio@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Kamppi / Fredeka Oy
    • Aurorankatu 15
    • 00100
    • HELSINKI
    • puh: 09 477 0560
    • fax: 09 4770 5650
    • sähköposti: kamppi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Konala / Länsi-Helsingin Huoneistot Oy
    • Ajomiehentie 1
    • 00390
    • HELSINKI
    • puh: 010 622 4555
    • Kauppakeskus Ristikko
    • sähköposti: ristikko@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Kontula / Kiinteistörengas Oy
    • Kontulankaari 1 A E porras
    • 00940
    • HELSINKI
    • puh: 09 2310 2050
    • sähköposti: kontula@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Kruununhaka / KK-Neliöt Oy
    • Liisankatu 12
    • 00170
    • HELSINKI
    • puh: 050 300 9985
    • sähköposti: kruununhaka@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Lauttasaari / Asuntovarma Oy
    • Lauttasaarentie 16
    • 00200
    • HELSINKI
    • puh: 09 622 4141
    • fax: 09 622 4142
    • sähköposti: lauttasaari@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Malmi / Helsingin Ykköskiinteistöt Oy
    • Kaupparaitti 13
    • 00700
    • HELSINKI
    • puh: 09 350 7270
    • fax: 09 345 5242
    • sähköposti: malmi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Munkkiniemi / Amuletti Asunnot Oy
    • Munkkiniemen puistotie 15
    • 00330
    • HELSINKI
    • puh: 09 436 3500
    • fax: 09 436 3505
    • sähköposti: munkkiniemi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Oulunkylä / Oulunkylän Asunnot Oy
    • Siltavoudintie 4
    • 00640
    • HELSINKI
    • puh: 010 622 3930
    • fax: 010 622 3938
    • sähköposti: oulunkyla@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Pakila / LKV Autero Oy
    • Pakilantie 61
    • 00660
    • HELSINKI
    • puh: 050 338 6438
    • sähköposti: pakila@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Puistola / Helsingin Ykköskiinteistöt Oy
    • Puistolantori 1
    • 00760
    • HELSINKI
    • puh: 0400 171 816
    • sähköposti: helsinki.puistola@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Punavuori / Sydänkoti Juridia & Invest Oy
    • Kalevankatu 16
    • 00100
    • HELSINKI
    • puh: 045 222 8002
    • sähköposti: punavuori@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Roba / Asuntokauppa Oy LKV Omakoti
    • Pieni Roobertinkatu 9
    • 00130
    • HELSINKI
    • puh: 0400 506 594
    • sähköposti: roba@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Taka-Töölö / Linnakodit Oy LKV
    • Linnankoskenkatu 12
    • 00250
    • HELSINKI
    • puh: 044 283 1195
    • sähköposti: taka-toolo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Töölö / Stadihouse Oy
    • Mannerheimintie 19 A
    • 00250
    • HELSINKI
    • puh: 050 363 8355
    • sähköposti: toolo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Ullanlinna Tehtaankatu / Ullanlinnan Kodit Oy
    • Tehtaankatu 24
    • 00140
    • HELSINKI
    • puh: 010 219 5999
    • sähköposti: ullanlinna@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Viikki / Asuntoherttua Oy
    • Viikinportti 2 Lt 1
    • 00790
    • HELSINKI
    • puh: 044 744 7100
    • fax: (09 )759 74730
    • sähköposti: viikki@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Helsinki Vuosaari / Asuntovirta Oy
    • Vuotie 45
    • 00980
    • HELSINKI
    • puh: 09 8563 5020
    • fax: 09 325 0044
    • sähköposti: vuosaari@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Hyvinkää Uudenmaankatu / Hyvinkään Asuntokeskus Oy
    • Uudenmaankatu 1
    • 05800
    • HYVINKÄÄ
    • puh: 02 9004 99444
    • sähköposti: hyvinkaa.uudenmaankatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Hämeenlinna Kasarmikatu 13 / Asuntopalvelu Hämeenlinna Oy LKV
    • Kasarmikatu 13
    • 13100
    • HÄMEENLINNA
    • puh: 050 411 1149
    • sähköposti: hameenlinna@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Hämeenlinna Kasrmikatu 4 / Koskikeskuksen Asuntopalvelu Oy
    • Kasarmikatu 4
    • 13100
    • HÄMEENLINNA
    • puh: 050 551 7222
    • sähköposti: hameenlinna.kasarmikatu4@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Imatra / Asuntonelikko Oy
    • Lappeentie 11
    • 55100
    • IMATRA
    • puh: 05 543 9500
    • fax: 05 543 9540
    • sähköposti: imatra@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Ivalo / Inarin Kodit Oy
    • Ivalontie 7
    • 99800
    • IVALO
    • puh: 040 483 8860
    • sähköposti: ivalo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Joensuu / Kotipysäkki Oy
    • Kauppakatu 29
    • 80100
    • JOENSUU
    • puh: 013 222 500
    • fax: 013 222 510
    • sähköposti: joensuu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Jyväskylä Kauppakatu / Keski-Suomen Kodinvaihtokeskus Oy
    • Kauppakatu 37
    • 40100
    • JYVÄSKYLÄ
    • puh: 050 409 3437
    • sähköposti: jkl.kauppakatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Jyväskylä Tourula / PR-Neliöt Oy
    • Vapaaherrantie 2
    • 40100
    • JYVÄSKYLÄ
    • puh: 050 516 0017
    • sähköposti: jkl.tourula@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Jämsä / Asuntojämsä Oy
    • Keskuskatu 10-12
    • 42100
    • JÄMSÄ
    • puh: 014 719 090
    • fax: 014 719 091
    • sähköposti: jamsa@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Järvenpää-Mäntsälä / S-Kodit Oy
    • Oikotie 7
    • 04400
    • JÄRVENPÄÄ
    • puh: 019 687 2000
    • sähköposti: jarvenpaa@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kajaani Kauppakatu / Kainuun Asuntopalvelut Oy
    • Kauppakatu 16
    • 87100
    • KAJAANI
    • puh: 08 613 0663
    • fax: 08 613 0661
    • sähköposti: kajaani@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kalajoki / Laaksojen Kodit Oy LKV
    • Matkailutie 312
    • 85100
    • KALAJOKI
    • puh: 044 300 8001
    • sähköposti: kalajoki@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kangasala / Kangasalan Kodit Oy
    • Myllystenpohjantie 2
    • 36200
    • KANGASALA
    • puh: 03 377 3733
    • fax: 03 377 3744
    • sähköposti: kangasala@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kemi / Kemin Kodit
    • Kauppakatu 8
    • 94100
    • KEMI
    • puh: 040 836 8783
    • sähköposti: kemi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kerava / Asuntokerava Oy
    • Aleksis Kiven tie 14
    • 04200
    • KERAVA
    • puh: 09 4174 1600
    • sähköposti: kerava@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kirkkonummi / Espoon Kodit Oy
    • Kirkkotallintie 2
    • 02400
    • KIRKKONUMMI
    • puh: 010 281 2800
    • sähköposti: kirkkonummi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kokkola / Kokkolan Kodit Oy Ab
    • Torikatu 31
    • 67100
    • KOKKOLA
    • puh: 010 321 7654
    • sähköposti: kokkola@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kotka / Kotkan Laatukoti Oy
    • Keskuskatu 10
    • 48100
    • KOTKA
    • puh: 05 228 6915
    • fax: 05 228 6945
    • sähköposti: kotkansaari@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kouvola / Kiinteistönvälitys Vauhkonen Oy
    • Kauppalankatu 6
    • 45100
    • KOUVOLA
    • puh: 050 441 0765
    • sähköposti: kouvola@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kuopio Aapeli / KodinOnni Kuopio Oy LKV
    • Kauppakatu 28
    • 70110
    • KUOPIO
    • puh: 017 279 8930
    • sähköposti: aapeli@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kuopio Torikartano / Kuopion Huoneistovälitys Oy
    • Haapaniemenkatu 19
    • 70110
    • KUOPIO
    • puh: 017 279 8910
    • fax: 017 263 2875
    • sähköposti: torikartano@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Kuopio Torikatu / Kuopion Kodit Oy
    • Torikatu 5
    • 70110
    • KUOPIO
    • puh: 017 279 8900
    • sähköposti: torikatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Lahti Aleksanterinkatu 34 / Lahden Kodit Oy
    • Aleksanterinkatu 34
    • 15140
    • LAHTI
    • puh: 050 432 9981
    • sähköposti: lahti.aleksi34@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Lahti Hämeenkatu / Asuntolaune Oy
    • Hämeenkatu 20
    • 15110
    • LAHTI
    • puh: 050 464 0233
    • fax: (0 3)78 19850
    • sähköposti: lahti.hameenkatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Lappeenranta Kauppakatu 53 / Lappeenrannan Asuntokauppa Oy
    • Kauppakatu 53
    • 53100
    • LAPPEENRANTA
    • puh: 010 423 8500
    • sähköposti: lpr.kauppakatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Levi / Levi LKV Oy
    • Torikuja 5
    • 99130
    • LEVI
    • puh: 045 125 5000
    • sähköposti: levi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Lohja / Länsi-Uudenmaan Kodit LKV
    • Kauppakatu 6
    • 08100
    • LOHJA
    • puh: 044 039 6464
    • sähköposti: lohja.kauppakatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Mikkeli / Asuntoporras Oy
    • Porrassalmenkatu 27
    • 50100
    • MIKKELI
    • puh: 015 760 0001
    • fax: 015 760 0006
    • sähköposti: mikkeli@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Naantali / Verdulo Oy
    • Kreivinkatu 1
    • 21100
    • NAANTALI
    • puh: 010 320 1910
    • sähköposti: naantali@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Nokia / KS Koti ja Sijoitus Oy
    • Härkitie 8
    • 37100
    • NOKIA
    • puh: 050 341 1541
    • fax: (0 3)34 21652
    • sähköposti: nokia@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Nurmes / AsuntoKarjala Oy
    • Porokylänkatu 9 LH 7
    • 75530
    • NURMES
    • puh: 050 527 9086
    • sähköposti: nurmes@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Nurmijärvi Klaukkala / Probitas Oy
    • Klaukkalantie 55
    • 01800
    • NURMIJÄRVI KLAUKKALA
    • puh: 044 757 5075
    • Kauppakeskus Viiri
    • sähköposti: nurmijarvi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Oulu Puistola / Välityspalvelu N & M Oy LKV
    • Isokatu 16 B 18
    • 90100
    • OULU
    • puh: 020 798 3131
    • sähköposti: puistola@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Oulu Rotuaari / Rotuaarin Kodit Oy
    • Kirkkokatu 13
    • 90100
    • OULU
    • puh: 010 633 8800
    • sähköposti: rotuaari@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Oulu Tuira / Sataman Kodit Oy LKV
    • Merikoskenkatu 7 A 50
    • 90500
    • OULU
    • puh: 044 236 6435
    • sähköposti: tuira@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Pirkkala / Koskikeskuksen Asuntopalvelu Oy
    • Kenkätie 4
    • 33950
    • PIRKKALA
    • puh: 050 530 3000
    • sähköposti: pirkkala@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Pori / Satakodit Oy
    • Yrjönkatu 10
    • 28100
    • PORI
    • puh: 02 641 7900
    • sähköposti: pori@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Porvoo / Asuntoporvoo Oy
    • Piispankatu 36 A
    • 06100
    • PORVOO
    • puh: 040 501 1101
    • sähköposti: porvoo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Riihimäki / Asuntopalvelu Sainio Oy
    • Keskuskatu 13
    • 11100
    • RIIHIMÄKI
    • puh: 045 216 4472
    • sähköposti: riihimaki@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Rovaniemi Rovakatu / Rovaniemen Kodit Oy LKV
    • Rovakatu 14
    • 96100
    • ROVANIEMI
    • puh: 016 425 0055
    • sähköposti: rovakatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Salo / Verdulo Oy
    • Asemakatu 8
    • 24100
    • SALO
    • puh: 050 351 7770
    • sähköposti: salo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Savonlinna / Asunto- ja Metsätori Oy
    • Olavinkatu 41
    • 57100
    • SAVONLINNA
    • puh: 015 514 374
    • fax: 015 514 961
    • sähköposti: savonlinna@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Seinäjoki / Asuntolakeus Oy
    • Kauppakatu 18
    • 60100
    • SEINÄJOKI
    • puh: 050 356 5180
    • sähköposti: seinajoki@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Sotkamo / Sotkamon Kodit Oy
    • Kainuuntie 26
    • 88600
    • SOTKAMO
    • puh: 050 588 9889
    • sähköposti: sotkamo@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Epilä Winteri / KS Koti ja Sijoitus Oy
    • Pispalan valtatie 134
    • 33270
    • TAMPERE
    • puh: 050 341 9490
    • sähköposti: epila@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Hervanta / Asunto Pirkanmaa Oy
    • Insinöörinkatu 19
    • 33720
    • TAMPERE
    • puh: 050 434 9380
    • sähköposti: hervanta@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Hämeenkatu 9 / Tammelantorin Asuntopalvelu Oy
    • Hämeenkatu 9
    • 33100
    • TAMPERE
    • puh: 03 3123 3000
    • fax: 03 3123 3001
    • sähköposti: tre.hameenkatu9@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Klingendahl / Kiinteistönvälitys Klingendahl Oy
    • Pyhäjärvenkatu 5 A
    • 33200
    • TAMPERE
    • puh: 050 558 2000
    • sähköposti: klingendahl@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Koilliskeskus / Kangasalan Kodit Oy
    • Mäentakusenkatu 1
    • 33580
    • TAMPERE
    • puh: 044 743 3580
    • sähköposti: koilliskeskus@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Lielahti Kruunukeskus / Asuntopalvelu Lampi Oy
    • Taninkatu 2
    • 33400
    • TAMPERE
    • puh: 03 345 9000
    • fax: 03 345 9001
    • sähköposti: lielahti@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Ratina / Koskikeskuksen Asuntopalvelu Oy
    • Hatanpään valtatie 7
    • 33100
    • TAMPERE
    • puh: 03 3124 2700
    • Linja-autoasema
    • fax: 03 213 0343
    • sähköposti: ratina@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tampere Sammonkatu / Asunto Pirkanmaa Oy
    • Sammonkatu 26
    • 33540
    • TAMPERE
    • puh: 050 448 8090
    • sähköposti: sammonkatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tornio / Tornion Kodit Oy
    • Hallituskatu 4
    • 95400
    • TORNIO
    • puh: 016 344 470
    • fax: 016 344 474
    • sähköposti: tornio@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Turku Aurakatu / Verdulo Oy
    • Aurakatu 12
    • 20100
    • TURKU
    • puh: 010 279 2490
    • sähköposti: turku.aurakatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Turku Brahenkatu / Verdulo Oy
    • Brahenkatu 20
    • 20100
    • TURKU
    • puh: 0800 95 566
    • sähköposti: turku.brahenkatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Turku Luostarinkatu / Kotitie Oy LKV
    • Luostarinkatu 10
    • 20700
    • TURKU
    • puh: 02 880 4470
    • fax: 02 235 0700
    • sähköposti: turku.luostarinkatu@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Tuusula / Tuusulan Asuntomyymälä LKV
    • Autoasemankatu 1
    • 04300
    • TUUSULA
    • puh: 09 4174 1650
    • sähköposti: tuusula@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vaasa / KruunuKoti Oy
    • Rauhankatu 16
    • 65100
    • VAASA
    • puh: 010 322 4800
    • fax: (0 6)31 20342
    • sähköposti: vaasa@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Valkeakoski / Koti Koskissa Oy
    • Valtakatu 9-11
    • 37600
    • VALKEAKOSKI
    • puh: 040 125 2000
    • fax: 042 125 2000
    • sähköposti: valkeakoski@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Aviapolis / Vantaan Asuntopalvelu Oy
    • Tasetie 8
    • 01510
    • VANTAA
    • puh: 020 793 1010
    • Kauppakeskus Jumbo-Flamingo
    • sähköposti: aviapolis@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Koivukylä / Itä-Vantaan Asunnot Oy
    • Ojalehdonkuja 1
    • 01400
    • VANTAA
    • puh: 050 300 1429
    • sähköposti: koivukyla@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Martinlaakso / Myyrmäen Kodit Oy
    • Kivivuorentie 4
    • 01620
    • VANTAA
    • puh: 010 622 3300
    • sähköposti: martinlaakso@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Myyrmäki / Myyrmäen Kodit Oy
    • Liesikuja 4
    • 01600
    • VANTAA
    • puh: 010 622 4400
    • fax: 010 622 4401
    • sähköposti: myyrmaki@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Tikkurila / Asunnot ja Kiinteistöt Uusimaa Oy
    • Peltolantie 2
    • 01300
    • VANTAA
    • puh: 09 838 7210
    • sähköposti: tikkurila@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vantaa Vernissa / Asuntorengas Oy
    • Vernissakatu 6
    • 01300
    • VANTAA
    • puh: 040 961 8118
    • sähköposti: vernissa@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Varkaus / Kotianti Oy
    • Kauppakatu 40
    • 78200
    • VARKAUS
    • puh: 017 552 2400
    • sähköposti: varkaus@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vihti Nummela / Asuntovihti Oy
    • Vihdintie 4-6 B
    • 03100
    • NUMMELA
    • puh: 09 386 7075
    • sähköposti: nummela@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Vuokravälitys pääkaupunkiseutu / Clio Domus Oy
    • Mechelininkatu 12-14
    • 00100
    • HELSINKI
    • puh: 044 766 4440
    • sähköposti: vuokraus.pks@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Ylöjärvi / Koskikeskuksen Asuntopalvelu Oy
    • Soppeentie 2
    • 33470
    • YLÖJÄRVI
    • puh: 040 162 0541
    • sähköposti: ylojarvi@kiinteistomaailma.fi

    • Kiinteistömaailma Äänekoski / Keski-Suomen Kodinvaihtokeskus Oy
    • Kauppakatu 10
    • 44100
    • ÄÄNEKOSKI
    • puh: 050 337 0202
    • sähköposti: aanekoski@kiinteistomaailma.fi