Asianajotoimisto Jaatela & Helenius Oy

  • 09 8684 2430

  • Pasilan Puistotie 5, 00240 HELSINKI

    • Asianajotoimisto Jaatela & Helenius Oy, 1573166-6
    • fax: 09 8684 2432
    • sähköposti: etunimi.sukunimi@jaatelahelenius.fi

    • Helsinkiläisen Asianajotoimisto Jaatela & Helenius Oy tarjoamat palvelut käsittävät rikosoikeuteen, oikeusapuasioihin,
    • perhe- ja perintöoikeuteen liittyviä toimeksiantoja.


    • Jarkko Jaatela
    • puh: 050 535 9132
    • sähköposti: jarkko.jaatela@jaatelahelenius.fi

    • Mikko Helenius
    • puh: 050 535 9134
    • sähköposti: mikko.helenius@jaatelahelenius.fi
    • Sakka Oy tarjoaa maanrakennus- ja lokapalvelut Kotkassa ja Kotkan lähialueilla. Asiakkaitamme ovat kotitaloudet,
    • taloyhtiöt, yritykset, kunta ja valtio.


    • Päivystys 24h
    • puh: 0400 342 758
    • Fennon yli 30 asiantuntijaa palvelee asiakkaidemme tarpeita hyödyntäen moderneja kommunikointivälineitä.
    • Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Jyväskylässä, Mikkelissä, Tampereella, Salossa ja Järvenpäässä.
    • Meille fennolaisille ei ole myöskään ongelma tulla luoksesi.


    • Tuukka Haaranen, Asianajaja, Osakas
    • puh: 050 308 8300
    • sähköposti: tuukka.haaranen@fennolaw.fi

    • Janne Kallioinen, Asianajaja, Osakas
    • puh: 050 405 3245
    • sähköposti: janne.kallioinen@fennolaw.fi

    • Jussi Laakkonen, Asianajaja, Osakas, Toimitusjohtaja
    • puh: 040 501 1692
    • sähköposti: jussi.laakkonen@fennolaw.fi

    • Mirja Kattilakoski, Lakimies, Varatuomari
    • puh: 0400 254 704
    • sähköposti: mirja.kattilakoski@fennolaw.fi

    • Sini Viinikka, Toimistopäällikkö
    • puh: 044 308 0732
    • sähköposti: sini.viinikka@fennolaw.fi

    • Minttu-Maaria Pekkanen, Asianajaja
    • puh: 046 922 0702
    • sähköposti: minttu-maaria.pekkanen@fennolaw.fi

    • Anni Käyhty, Asianajoassistentti
    • puh: 044 293 2352

    • Fenno Law / Tampere
    • Otavalankatu 3 E 33
    • 33100
    • TAMPERE

    • Fenno Law / Helsinki
    • Lönnrotinkatu 11
    • 00120
    • HELSINKI

    • Ilmi Mutka, Lakimies
    • puh: 050 440 9634
    • sähköposti: ilmi.mutka@fennolaw.fi

    • Fenno Law / Salo
    • Joensuunkatu 7 IOT Campus
    • 24100
    • SALO

    • Fenno Law /Mikkeli
    • Porrassalmenkatu 17 A 2.krs
    • 50100
    • MIKKELI

    • Fenno Law / Järvenpää
    • Rantakatu 3 B LH 7
    • 04400
    • JÄRVENPÄÄ

    • Fenno Law / Keuruu
    • Multiantie 1
    • 42700
    • KEURUU