Malkit Oy / Noutomyymälä Helsinki - Herttoniemi

  • 020 748 0701

  • Mekaanikonkatu 3, 00880 HELSINKI

    • Malkit Oy, 1825400-9
    • ma-pe 07:00-16:00
    • sähköposti: myynti@malkit.fi

    • Malkit Oy palvelee sinua, kiinteistöalan ammattilaista. Valikoimastamme löydät laajasti kiinteistön ylläpidossa ja
    • korjausrakentamisessa tarvittavat tuotteet LVIS-varaosista leikkipaikkavälineisiin. Lisäksi suoritamme huolto- ja
    • asennustöitä sekä annamme neuvontaa kiinteistön ylläpidon ja omistamisen kysymyksissä savunpoistojärjestelmistä
    • väestönsuojan modernisointeihin.


    • Asiakaspalvelu, Avoinna ma-pe 8:00-16:00
    • puh: 020 748 0701
    • sähköposti: myynti@malkit.fi

    • Arja Muhonen, Toimitusjohtaja, Yrittäjä
    • puh: 020 748 0714
    • sähköposti: arja.muhonen@malkit.fi

    • Ilkka Muhonen, Yrittäjä
    • puh: 020 748 0715
    • sähköposti: ilkka.muhonen@malkit.fi

    • Jussi Kuusela, Myymäläpäällikkö, Myös numero 0400 574 414
    • puh: 020 748 0772
    • sähköposti: jussi.kuusela@malkit.fi

    • Ari Salmi Kiinteistöturvallisuus
    • puh: 020 748 0760
    • sähköposti: ari.salmi@malkit.fi

    • Anna-Liisa Vartiainen, Kiinteistötarvikkeet
    • puh: 020 748 0716
    • sähköposti: anna-liisa.vartiainen@malkit.fi

    • Markku Penttala, Kiinteistöhuollon tuotteet
    • puh: 020 748 0778
    • sähköposti: markku.penttala@malkit.fi

    • Malkit Oy / Noutomyymälä Helsinki - Töölö
    • Reijolankatu 3
    • 00250
    • HELSINKI
    • Avoinna ma-pe 7:00-15:00

    • Petri Päivinen, Myös numero 044 704 6318
    • puh: 020 748 0744
    • sähköposti: petri.paivinen@malkit.fi

    • Malkit Oy / Noutomyymälä Espoo - Olarinluoma
    • Olarinluoma 14 B 2 krs
    • 02200
    • ESPOO
    • Avoinna ma-pe 7:15-15:15

    • Tommi Rinta-Pollari, Myös numero 0400 582 947
    • puh: 020 748 0733
    • sähköposti: tommi.rinta-pollari@malkit.fi

    • Malkit Oy / Noutomyymälä Vantaa - Koivuhaka
    • Puutarhatie 18
    • 01300
    • VANTAA
    • Avoinna ma-pe 7:00-15:00

    • Vesa Saario, Myös numero 050 331 7886
    • puh: 020 748 0754
    • sähköposti: vesa.saario@malkit.fi

    • Petri Salovaara, Myös numero 0400 582 943
    • puh: 020 748 0758
    • sähköposti: petri.salovaara@malkit.fi

    • Malkit Oy / Noutomyymälä Turku - Skanssi
    • Munkkionkuja 1
    • 20610
    • TURKU
    • Avoinna ma-pe 7:00-15:00

    • Stefan Holmberg, Myös numero 041 526 5706
    • puh: 020 748 0773
    • sähköposti: stefan.holmberg@malkit.fi