Elonen Oy Leipomo

  • 020 707 0200

  • Patalahdenkatu 1, 42100 JÄMSÄ

    • Elonen Oy Leipomo, 0175531-7
    • fax: 020 707 0222
    • sähköposti: elonen@elonen.fi

    • Elonen Oy Leipomo on merkittävä keskisuomalainen leipomoalan perheyritys, johtava kondiittorituotteiden valmistaja
    • Suomessa sekä luotettava kumppani sopimusvalmistuksessa. Elonen Oy Leipomo on kannattava ja kehittyvä työpaikka, jossa
    • alan ammattilaiset tuottavat arjen ja juhlan makuelämyksiä perinteitä, parhaita raaka-aineita ja valmistusmenetelmiä
    • arvostaen. Tavoitteemme on tyytyväinen ja menestyvä asiakas, jolle takaamme ammattitaitoisen, laadukkaan ja luotettavan
    • palvelun. Asiakkaitamme ovat kaikki kaupanketjut, SK-asiakkaat, kunnat, laitokset, kahvilat sekä omat
    • konditoriamyymälämme ja kahvila-ravintolamme. Elosen juhlapalvelu tarjoaa Teille mahdollisuuden aidon asiakas- tai
    • juhlatilaisuuden järjestämiseen, jossa maukas ruoka ja herkulliset konditoriatuotteet ovat tärkeä osa tilaisuutta.

    • Jari Elonen, toimitusjohtaja
    • puh: 0400 642 454
    • sähköposti: jari.elonen@elonen.fi

    • Kari Laukkanen, myyntijohtaja
    • puh: 020 707 0205
    • sähköposti: kari.laukkanen@elonen.fi

    • Vesa Kiviniemi, myyntiedustaja
    • puh: 040 559 7438
    • sähköposti: vesa.kiviniemi@elonen.fi

    • Ilpo Oivanen, myyntiedustaja
    • puh: 020 707 0213
    • sähköposti: ilpo.oivanen@elonen.fi

    • Päivi Venttola, myyntiedustaja
    • puh: 020 707 0212
    • sähköposti: paivi.venttola@elonen.fi

    • Olli Hokkanen, myyntiedustaja
    • puh: 040 515 0886
    • sähköposti: olli.hokkanen@elonen.fi