Karjalan Metsätilat Oy

  • 0400 245 317

  • Kuurnankatu 3 B, 80100 JOENSUU

    • Karjalan Metsätilat Oy, 1907932-9
    • sähköposti: risto.kannassalmi@metsatilat.fi

    • Karjalan Metsätilat Oy LKV on Pohjois-Karjalan sekä Uukuniemen alueella toimiva metsäkiinteistöjen välitykseen
    • erikoistunut yhtiö. Toimimme tiiviissä yhteistyössä Metsänhoitoyhdistys Pohjois-Karjalan kanssa, jonka kautta
    • käytettävissä on markkinoiden kattavin asiakaspalveluverkosto sekä maakunnan paras metsäosaaminen.

    • Karjalan Metsätilat Oy LKV perustettiin vuonna 2004 täydentämään met­sänhoitoyhdistyksen tarjoamia palveluja ja
    • avustamaan metsänomistajia heidän metsäomai­suuden hoidossaan. Metsätilojen markkinointi ja asiakaspalvelu on
    • keskitetty metsänhoitoyhdistyksen omistamalle LKV -yhtiölle, jonka palveluksessa on 6 kiinteistövälityksen ja metsäalan
    • ammattilaista.


    • Risto Kannassalmi, Toimitusjohtaja, LKV, kaupanvahvistaja
    • puh: 0400245317
    • sähköposti: risto.kannassalmi@metsatilat.fi

    • Aija Koistinen, Vastaava hoitaja, LKV, kaupanvahvistaja
    • puh: 0400277676
    • sähköposti: aija.koistinen@metsatilat.fi

    • Henri Leppänen, LKV, kaupanvahvistaja
    • puh: 0500283807
    • sähköposti: henri.leppanen@metsatilat.fi

    • Timo Puustinen, LKV, kaupanvahvistaja, SPV asiantuntija, Sukupolvenvaihdos
    • puh: 0400275332
    • sähköposti: timo.puustinen@metsatilat.fi

    • Jukka Rantonen, LKV, kaupanvahvistaja, SPV asiantuntija, Sukupolvenvaihdos
    • puh: 0500279055
    • sähköposti: jukka.rantonen@metsatilat.fi

    • Raino Valtonen, LKV, kaupanvahvistaja
    • puh: 0400153623
    • sähköposti: raino.valtonen@metsatilat.fi

    • Sakari Tikka, Sukupolvenvaihdos
    • puh: 0401704898
    • sähköposti: sakari.tikka@metsatilat.fi