LogisTila Oy

  • 050 552 2683

  • Jäspilänkatu 18, 04250 KERAVA

    • Olemme avoinna 8-16, LogisTila Oy, 2496063-9
    • sähköposti: etunimi.sukunimi@logistila.fi

    • LogisTila Oy - järkeviä toimitilaratkaisuja ja viihtyisiä työympäristöjä! LogisTila Oy on kasvava ja ketterä
    • palveluyritys, joka välittää toimitiloja yritysasiakkaille, manageeraa toimitiloja sekä tarjoaa niihin liittyviä
    • konsultointipalveluja. Toimintaperiaatteemme on tarjota asiakkaille järkeviä toimitilaratkaisuja ja viihtyisiä
    • työympäristöjä. Logistilan toimitilavalikoimasta löytyvät kaikki yritysten tarvitsemat toimitilat: varastotilat,
    • tuotantotilat, toimistotilat sekä liiketilat. Yrityksen toiminta palvelee niin vuokralaista kuin kiinteistön
    • omistajaakin. Yhtiön perustajilla on pitkä kokemus toimitilojen välittämisestä. Toimimme koko Suomen alueella.
    • Päätoimipiste palvelee laajasti pääkaupunkiseudun ja Uusimaan alueen asiakkaita, jonka lisäksi LogisTilalla on
    • alueelliset toimistot Pirkanmaalla, Varsinais-Suomessa ja Pohjois-Savossa. Yhtiön toiminta on vahvasti kasvavaa.

    • Isto Kiviniemi, Hallituksen puheenjohtaja
    • puh: 0400 708 753
    • sähköposti: isto.kiviniemi@bvm.fi

    • Rauno Nurmi, Toimitusjohtaja, Toimisto- ja liiketilojen myynti ja vuokraus, pääkaupunkiseutu
    • puh: 050 552 2683
    • sähköposti: rauno.nurmi@logistila.fi

    • Jaakko Launonen, Markkinointi- ja kiinteistökoordinaattori
    • puh: 044 239 7851
    • sähköposti: jaakko.launonen@logistila.fi

    • Uudenmaan alue, Keravan toimipiste
    • Jäspilänkatu 18
    • 04250
    • KERAVA

    • Bengt Lagerlöf, Partneri, Keravan toimipiste
    • puh: 040 900 6866
    • sähköposti: bengt.lagerlof@logistila.fi

    • Hannu Kolmonen, Partneri, Keravan toimipiste
    • puh: 044 240 5083
    • sähköposti: hannu.kolmonen@logistila.fi

    • Veikko Lahtinen, Partneri, Keravan toimipiste
    • puh: 050 552 2660
    • sähköposti: veikko.lahtinen@logistila.fi

    • Jari Terävä, Asiakkuuspäällikkö, Keravan toimipiste
    • puh: 050 345 3258
    • sähköposti: jari.terava@logistila.fi

    • Pirkanmaan alue, Tampereen toimipiste
    • Rautatienkatu 14 B
    • 33100
    • TAMPERE
    • puh: 050 440 9457
    • sähköposti: tampere@logistila.fi

    • Johanna Matikka, Asiakkuuspäällikkö, Pirkanmaan alue
    • puh: 050 440 9457
    • sähköposti: johanna.matikka@logistila.fi

    • Pohjois-Savon alue, Kuopion toimipiste
    • Ankkuritie 1
    • 70460
    • KUOPIO

    • Timo Puustinen, Aluepäällikkö, Kuopion toimipiste
    • puh: 0400 330 030
    • sähköposti: timo.puustinen@logistila.fi

    • Varsinais-Suomen alue, Turun toimipiste
    • Ratatienkatu 53 A
    • 20100
    • TURKU

    • Valtteri Jumppanen, Aluepäällikkö, Turun toimiste
    • puh: 044 972 9468
    • sähköposti: valtteri.jumppanen@logistila.fi

    • Päijät-Hämeen alue, Lahden toimipiste
    • Niemenkatu 73
    • 15210
    • LAHTI