Keravan kaupunki

  • 09 29 491

  • Kultasepänkatu 7, 04250 KERAVA

    • Keravan kaupunki, 0127485-5
    • fax: 09 2949 2101
    • Ma-to klo 8-16, pe klo 8-15
    • sähköposti: kerava@kerava.fi


    • Kaupungin johto:

    • Kirsi Rontu, kaupunginjohtaja
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2888
    • sähköposti: kirsi.rontu@kerava.fi

    • Tiina Laine, kaupunginjohtajan sihteeri
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2315
    • sähköposti: tiina.laine@kerava.fi

    • Risto Carlson, tietohallintopäällikkö
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2712
    • sähköposti: risto.carlson@kerava.fi

    • Mira Keitaanranta, elinvoimajohtaja
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2131
    • sähköposti: mira.keitaanranta@kerava.fi

    • Tiina Hartman, kaupunkikehitysjohtaja
    • Kultasepänkatu 7
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2892
    • sähköposti: tiina.hartman@kerava.fi

    • Tiina Larsson, toimialajohtaja, kasvatus- ja opetus
    • Kultasepänkatu 7
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2160
    • sähköposti: tiina.larsson@kerava.fi

    • Teppo Verronen, kaupunginkamreeri
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2322
    • sähköposti: teppo.verronen@kerava.fi

    • Iiris Laukkanen, kaupunginlakimies
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2822
    • sähköposti: iiris.laukkanen@kerava.fi

    • Vivikka Richt, viestintäjohtaja
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2340
    • sähköposti: vivikka.richt@kerava.fi

    • Sanna Saariniemi, kaupunginsihteeri
    • Kauppakaari 11
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2525
    • sähköposti: sanna.saariniemi@kerava.fi

    • Anu Laitila, toimialajohtaja, vapaa-aikapalvelut
    • Kultasepänkatu 7
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2055
    • sähköposti: anu.laitila@kerava.fi

    • Erja Wiili-Peltola, toimialajohtaja, sosiaali- ja terveyspalvelut
    • Kultasepänkatu 7
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2170
    • sähköposti: erja.wiili-peltola@kerava.fi

    • Tapio Helenius, toimialajohtaja, kaupunkitekniikka
    • Kultasepänkatu 7
    • KERAVA
    • puh: 040 318 2461
    • sähköposti: tapio.helenius@kerava.fi

    • Postitusosoite:
    • PL 123
    • 04201
    • KERAVA

    • Keravan terveyskeskus, puhelinpalvelu
    • Metsolantie 2
    • HELSINKI
    • puh: 09 2949 3456
    • ma-to 8-15, pe 8-14

    • Päivystysapu - terveysneuvontapalvelu, ma-su 00-24
    • puh: 09116117

    • Ilta-, yö ja arkipyhäpäivystys Vantaan terveyskeskuspäivystyksessä

    • Peijaksen sairaalan yhteispäivystys, ma-pe 16-08, viikonloppuisin ympäri vuorokauden
    • puh: 0947167060