Arvolista Oy

  • 05 363 5101

  • Kytöahonkuja 8, 46800 MYLLYKOSKI

    • Arvolista Oy, 0981467-6
    • sähköposti: info@arvolista.fi
    • Matti Koskinen Toimitusjohtaja
    • matti@arvolista.fi
    • puh: 0400 652 909
    • Anitta Salander-Montonen Myynti/vienti
    • anitta@arvolista.fi
    • puh: 040 511 6460
    • Emma Auvinen Myynti/hallinto
    • emma@arvolista.fi
    • puh: 040 159 7533
    • Marja-Liisa Hyvärinen Myynti/hallinto 053635101
    • mallu@arvolista.fi
    • puh: 040 528 1320
    • Kari Heikkilä Tuotantopäällikkö
    • kari@arvolista.fi
    • puh: 040 550 8533
    • Antti Koskinen Tuotanto
    • antti@rvolista.fi
    • puh: 041 431 0193
    • Tomi Rikkola Lähettämö
    • tomi@arvolista.fi
    • puh: 040 750 2227
    • Me Arvolista Oy:ssä valmistamme tukkumyyntiin ammattitaidolla vakio- ja erikoislistat sekä paneelit.
    • Tuotteitamme löytyy K-Raudoista, Rautioista sekä hyvin varustelluista puutavaraliikkeistä kautta maan.