Sjöblom Infra Ab

  • 0500 560 527

  • Alholmintie 42, 68600 PIETARSAARI

    • Sjöblom Infra Ab, 0181932-5
    • sähköposti: etunimi@sjoblominfra.fi

    • Sjöblom Infra är ett familjeföretag verksamt sedan 1950-talet i Österbotten i västra Finland. Våra verksamhetsområden
    • är bl. a jordbyggnads- och grundningsarbeten, kommunaltekniska arbeten, industriservice, saneringsarbeten, väg-, gat-
    • och spårbyggnad, virkestransporter, vattenförsörjningsarbeten, rälsarbeten med specialmaskiner för VR.

    • Sjöblom Infra Ab on Pohjanmaan alueella toimiva maanrakennuksen ja teollisuuspalveluiden monipuolinen ammattilainen.
    • Toimialaamme kuuluvat maanrakennus- ja perustustyöt, kunnallistekniset työt, teollisuuspalvelut, puhdistustyöt, tien-,
    • kadun- ja radanrakennustyöt, puutavarakuljetukset, vesihuoltotyöt, kiskotöitä erikoiskoneilla VR:lle.

    • Servicehall / Huolto - Sandsund
    • Bennäsvägen / Pännäistentie 139
    • 68600
    • JAKOBSTAD

    • Servicehall Timberpak / Huolto - Alholmens hamnområde
    • Laukkovägen 4
    • 68600
    • JAKOBSTAD

    • Återvinningscentral / Lajitteluasema - Pirilö
    • Spitusvängen 96
    • 68600
    • JAKOBSTAD

    • Matts Sjöblom - Verkställande direktör, Toimitusjohtaja
    • puh: 0500 560 527
    • sähköposti: matts@sjoblominfra.fi

    • Maria Sjöblom-Lillkvist - Ekonomi- och personalansvarig, Talouspäällikkö
    • puh: 050 369 9133
    • sähköposti: maria@sjoblominfra.fi

    • Daniel Huggare - Arbetsledare, Projektipäällikkö
    • puh: 050 431 3820
    • sähköposti: daniel@sjoblominfra.fi

    • Dan Fors - Servicechef, Huoltopäällikkö
    • puh: 0500 588 208
    • sähköposti: dan@sjoblominfra.fi

    • Tuomo Pitkänen - Arbetsledare, Projektipäällikkö
    • puh: 049 971 3520
    • sähköposti: tuomo@sjoblominfra.fi

    • Andreas Sundqvist - Arbetsledare, Projektipäällikkö
    • puh: 050 343 2707
    • sähköposti: andreas@sjoblominfra.fi