Sakipa Oy Isännöinti

  • 02 634 4300

  • Yrjönkatu 15, 28100 PORI

    • Sakipa Oy Isännöinti, 2354586-3
    • Avoinna ma-to 9-16, pe 9-13
    • sähköposti: info@sakipa.fi

    • Laadukasta isännöintiä jo 50 vuoden kokemuksella!
    • Sakipa Oy Isännöinti on Satakunnan alueella toimiva paikallinen ISA-auktorisoitu isännöintiyritys, jonka henkilöstön
    • isännöintitoiminta on jatkunut jo vuosikymmenien ajan. Koulutamme henkilöstöämme ja jokaisella henkilökuntamme
    • jäsenellä on alan tutkinto.

    • Olemme monipuolinen isännöinnin ja korjausrakentamisen asiantuntija, erityisesti osaamisemme teknisten ja
    • taloudellisten asioiden suhteen on huippulaatua. Toimintamme on laadukasta ja kokonaistaloudellisesti hinnaltaan
    • kilpailukykyistä. Saat meiltä palvelut isännöintiin, rakennuttamiseen ja vuokraukseen liittyen.

    • Tutustu lisää kotisivuillamme ja ota yhteyttä!


    • Ari Kuula, Johtava isännöitsijä, AIT, ITS, LKV
    • puh: 044 553 1759
    • sähköposti: ari.kuula@sakipa.fi

    • Kirsi-Marja Auvinen, Isännöitsijä, ITS
    • puh: 0500 223 073
    • sähköposti: kirsi-marja.auvinen@sakipa.fi

    • Kari Huikko, Isännöitsijä, Isännöitsijän ammattitutkinto, RI
    • puh: 050 511 5857
    • sähköposti: kari.huikko@sakipa.fi

    • Tuomo Kyhä, Isännöitsijä
    • puh: 044 741 3451
    • sähköposti: tuomo.kyha@sakipa.fi

    • Lauri Takala, Isännöitsijä
    • puh: 044 059 5234
    • sähköposti: lauri.takala@sakipa.fi

    • Taina Simolin, Kirjanpitäjä
    • puh: 044 706 1209
    • sähköposti: taina.simolin@sakipa.fi

    • Tytti Valli, Isännöitsijä, IAT, Its-Tek
    • puh: 044 521 4349
    • sähköposti: tytti.valli@sakipa.fi

    • Kati Kiuru, Kiinteistösihteeri
    • puh: 044 742 5860
    • sähköposti: kati.kiuru@sakipa.fi

    • Helena Martjan, Kiinteistösihteeri
    • puh: 044 796 1089
    • sähköposti: helena.martjan@sakipa.fi

    • Pauliina Röppänen, Kiinteistösihteeri
    • puh: 044 755 7495
    • sähköposti: pauliina.roppanen@sakipa.fi

    • Maria Sippola, Isännöitsijäharjoittelija
    • puh: 044 512 1913
    • sähköposti: maria.sippola@sakipa.fi

    • Sari Bragge, Kirjanpitäjä
    • puh: 044 735 0796
    • sähköposti: sari.bragge@sakipa.fi

    • Sari Sipola, Kirjanpitäjä
    • puh: 044 521 4344
    • sähköposti: sari.sipola@sakipa.fi

    • Teija Hokkanen, Toimistopäällikkö, LKV
    • puh: 050 511 5858
    • sähköposti: teija.hokkanen@sakipa.fi

    • Perttu Taulu, Toimitusjohtaja, KTM
    • puh: 041 434 2914
    • sähköposti: perttu.taulu@sakipa.fi

    • Eino Taulu, Hallituksen puheenjohtaja, oik.kand
    • puh: 050 511 5855
    • sähköposti: eino.taulu@sakipa.fi