Majava Group Oy

  • 020 798 3850

  • Horniontie 6, 38100 SASTAMALA

    • Majava Group Oy, 2199883-4
    • sähköposti: info@majava.fi

    • Perävaunut ja venetrailerit kotimaisella osaamisella
    • Majava Group on suomalainen, perävaunuja ja venetrailereita valmistava yritys. Kotimaisen laatutyön tuloksena
    • toimitamme vuosittain asiakkaillemme tuhansia tuotteita, jotka täyttävät EU-tyyppihyväksynnät.

    • Hakua helpottavia sanoja: lavettivaunut, perävaunut, varaosat, venetrailerin varaosat, umpikorivaunut, peräkärryt,
    • venetrailerit, kuomut, perävaunukuomut, umpikorivaunuja, lavettivaunuja, peräkärryjä


    • Myyntijohtaja Saara Valkeaniemi
    • puh: 050 364 3223
    • sähköposti: saara.valkeaniemi@majava.fi

    • Myyntiassistentti Merja Mäki-Laurila
    • puh: 040 552 2115
    • sähköposti: merja.maki-laurila@majava.fi

    • Myyntiassistentti Janina Villgren
    • puh: 0400 372 535
    • sähköposti: janina.villgren@majava.fi

    • Toimitusjohtaja Marko Haapakoski
    • puh: 040 849 6082
    • sähköposti: marko.haapakoski@majava.fi

    • Talouspäällikkö Outi Savela
    • puh: 050 408 5279
    • sähköposti: outi.savela@majava.fi

    • Tuotanto/ostot Tero Vuorenniemi
    • puh: 040 764 2916
    • sähköposti: tero.vuorenniemi@majava.fi

    • Varaosat ja tarvikkeet
    • www: pvtarvike.fi
    • puh: 020 798 3850
    • sähköposti: info@majava.fi