Kehitysyhtiö Savogrow Oy

  • 020 746 4600

  • Jalkalantie 6, 77600 SUONENJOKI

    • Kehitysyhtiö Savogrow Oy, 2660204-2
    • sähköposti: savogrow@savogrow.fi
    • Olli Tiainen, Toimitusjohtaja
    • olli.tiainen@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4620
    • Aarno Niskanen, Elinkeinoasiamies, Pielavesi
    • aarno.niskanen@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4660
    • Iiro Lyytinen, Elinkeinoasimies, Rautalampi
    • iiro.lyytinen@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4650
    • Olli Kokander, Elinkeinoasiamies, Suonenjoki
    • olli.kokander@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4645
    • Sari Tulila, Elinkeinoasiamies, Tervo ja Vesanto
    • sari.tulila@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4640
    • Pauliina Kovanen, talous- ja hallintosihteeri
    • pauliina.kovanen@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4636
    • Laura Vänskä, projektipäällikkö, MikroGrow
    • laura.vanska@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4656
    • Raija Kumpula, projektipäällikkö, Marjaosaamiskeskus
    • raija.kumpula@savogrow.fi
    • puh: 020 746 4652