Kauppahuone Harju Oy

  • 020 743 1330

  • Myllypuronkatu 30, 33330 TAMPERE

    • Kauppahuone Harju Oy, 0295075-5
    • fax: 020 7431 3220
    • sähköposti: info@harju.fi

    • Olemme vuonna 1979 perustettu itsenäinen, maahantuontia ja vientiä harjoittava perheyritys. Valikoimastamme löytyy
    • pienkoneita, työkaluja ja tarvikkeita.
    • Ota yhteyttä kun tarvitset yrityksellesi esimerkiksi sähkötarvikkeita, LVI-tarvikkeita, käsityökaluja tai tikkaita!
    • Tuote- ja tavaramerkit: EINHELL, KWB, FISTGEAR, ELECTROGEAR, WATERGEAR, STEPGEAR, TILLEX, ETMAN


    • Toimitusjohtaja, Timo Harju
    • puh: 0207431336
    • sähköposti: timo.harju@harju.fi

    • Myyntipäällikkö, Juha Pitkänen
    • puh: 0207431326
    • sähköposti: juha.pitkanen@harju.fi

    • Avainasiakaspäällikkö, Janne Moisio
    • puh: 0207431334
    • sähköposti: janne.moisio@harju.fi

    • Avainasiakaspäällikkö, Einhell, Jussi Luoto
    • puh: 0207431327
    • sähköposti: jussi.luoto@harju.fi

    • Avainasiakaspäällikkö, valaistus, Juha Ala-Ketola
    • puh: 0207431329
    • sähköposti: juha.ala-ketola@harju.fi

    • Myyntiassistentti, Virve Paavilainen
    • puh: 0207431335
    • sähköposti: myynti@harju.fi

    • Huoltopäällikkö, Ari Ahteensivu
    • puh: 0207431338
    • sähköposti: ari.ahteensivu@harju.fi

    • Varastopäällikkö, Ilkka Kannisto
    • puh: 0207431371
    • sähköposti: ilkka.kannisto@harju.fi