Ifm electronic oy

  • 07 5329 5000

  • Naulakatu 3, 33100 TAMPERE

    • Ifm electronic oy, 0282244-6
    • sähköposti: info.fi@ifm.com

    • Ifm on yksi maailman johtavista automaatioteknologian valmistajista. ifm-toimipisteet yli 70 maassa kehittää ja myy
    • ratkaisuja n. 100000 koneenrakennusteollisuuden ja muiden teollisuudenalojen parissa toimivalle asiakkaalle.
    • Innovaatiot, läheinen kontakti asiakkaisiin, tuotteiden laatu ja halu parantaa suorituskykyä kaikilla tasoilla on
    • tehnyt meistä markkinajohtajan monilla eri alueilla.
    • Yksi ifm:n vahvimmista puolista on poikkeuksellisen laaja tuotevalikoima, joka kattaa standardiratkaisujen lisäksi myös
    • monien yksittäisten teollisuudenalojen erikoisvaatimukset.


    • Myynti:

    • Ilkka Aaltola
    • puh: 0409001791
    • sähköposti: ilkka.aaltola@ifm.com

    • Juha Jeskanen
    • puh: 0409001794
    • sähköposti: juha.jeskanen@ifm.com

    • Kari Laine
    • puh: 0409001793
    • sähköposti: kari.laine@ifm.com

    • Dan Eklund
    • puh: 0409001792
    • sähköposti: dan.eklund@ifm.com

    • Aarno Kauppi
    • puh: 0442028427
    • sähköposti: aarno.kauppi@ifm.com

    • Samuli Ilmonen
    • puh: 0753295032
    • sähköposti: samuli.ilmonen@ifm.com

    • Antti Ala-Tala, Toimitusjohtaja
    • puh: 0442809222
    • sähköposti: antti.ala-tala@ifm.com

    • Tekninen tuki:

    • Tapani Vähäkangas
    • puh: 0753295015
    • sähköposti: tapani.vahakangas@ifm.com

    • Raine Raski
    • puh: 0753295034
    • sähköposti: raine.raski@ifm.com

    • Talous Tiina Mattila
    • puh: 0753295037
    • sähköposti: tiina.mattila@ifm.com