Ifm electronic oy

  • 07 5329 5000

  • Naulakatu 3, 33100 TAMPERE

    • Ifm electronic oy, 0282244-6
    • sähköposti: info.fi@ifm.com

    • Ifm on yksi maailman johtavista automaatioteknologian valmistajista. ifm-toimipisteet yli 70 maassa kehittää ja myy
    • ratkaisuja n. 100000 koneenrakennusteollisuuden ja muiden teollisuudenalojen parissa toimivalle asiakkaalle.
    • Innovaatiot, läheinen kontakti asiakkaisiin, tuotteiden laatu ja halu parantaa suorituskykyä kaikilla tasoilla on
    • tehnyt meistä markkinajohtajan monilla eri alueilla.
    • Yksi ifm:n vahvimmista puolista on poikkeuksellisen laaja tuotevalikoima, joka kattaa standardiratkaisujen lisäksi myös
    • monien yksittäisten teollisuudenalojen erikoisvaatimukset.


    • Myynti:

    • Ilkka Aaltola
    • puh: 040 900 1791
    • sähköposti: ilkka.aaltola@ifm.com

    • Juha Jeskanen
    • puh: 040 900 1794
    • sähköposti: juha.jeskanen@ifm.com

    • Kari Laine
    • puh: 040 900 1793
    • sähköposti: kari.laine@ifm.com

    • Dan Eklund
    • puh: 040 900 1792
    • sähköposti: dan.eklund@ifm.com

    • Aarno Kauppi
    • puh: 044 202 8427
    • sähköposti: aarno.kauppi@ifm.com

    • Mika Lammi
    • puh: 07 5329 5032
    • sähköposti: mika.lammi@ifm.com

    • Antti Ala-Tala, Toimitusjohtaja
    • puh: 044 280 9222
    • sähköposti: antti.ala-tala@ifm.com

    • Tekninen tuki:

    • Tapani Vähäkangas
    • puh: 07 5329 5015
    • sähköposti: tapani.vahakangas@ifm.com

    • Raine Raski
    • puh: 07 5329 5034
    • sähköposti: raine.raski@ifm.com

    • Talous Tiina Mattila
    • puh: 07 5329 5037
    • sähköposti: tiina.mattila@ifm.com