Tampereen Ammatti-Isännöitsijät Oy

  • 020 734 6100

  • Voimakatu 11 3 krs., 33100 TAMPERE

    • Tampereen Ammatti-Isännöitsijät Oy, 0836651-7
    • sähköposti: toimisto@tamis.fi

    • Toimistomme on tarjonnut laadukasta isännöintiä jo yli 40 -vuoden ajan.

    • Olemme luotettava omistajavetoinen isännöintitoimisto, jossa ammattitaito yhdistyy ihmisläheiseen tapaan toimia.

    • Luottamus asiakkaan ja isännöitsijän välillä syntyy avoimesta vuorovaikutuksesta ja ammattitaitoisesta asioiden
    • hoitamisesta.

    • Ammattitaitoamme pidämme yllä jatkuvalla alan seuraamisella sekä asianmukaisilla lisä- ja täydennyskoulutuksilla.

    • Ihmisläheisyys syntyy halusta tehdä asiat kunnolla ja siitä, että asiakkaita on sopiva määrä.


    • Tapani Jarmas Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6103
    • sähköposti: tapani.jarmas@tamis.fi

    • Ville Niemi Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6102
    • sähköposti: ville.niemi@tamis.fi

    • Tero Jarmas Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6107
    • sähköposti: tero.jarmas@tamis.fi

    • Otto Keskinen Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6106
    • sähköposti: otto.keskinen@tamis.fi

    • Tero Suomela Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6109
    • sähköposti: tero.suomela@tamis.fi

    • Marko Ulvila Isännöitsijä
    • puh: 020 734 6110
    • sähköposti: marko.ulvila@tamis.fi

    • Maria Niemi Kirjanpitäjä
    • puh: 020 734 6105
    • sähköposti: maria.niemi@tamis.fi

    • Ida Jokinen Kirjanpitäjä
    • puh: 020 734 6104
    • sähköposti: ida.jokinen@tamis.fi

    • Veera Lehtinen Kiinteistösihteeri
    • puh: 020 734 6108
    • sähköposti: veera.lehtinen@tamis.fi