Rakennus Omera Oy

  • 010 311 7010

  • Kellokukantie 4, 01300 VANTAA

    • Rakennus Omera Oy, 1560487-8
    • Avoinna arkisin ma-pe klo 08.00 - 16.00.
    • sähköposti: omera@omera.fi

    • RAKENNAMME IDEAT TODEKSI

    • Rakennus Omera Oy on vuonna 1999 perustettu yksityinen rakennusliike. Toteutamme yritysten, yhteisöjen, kaupunkien,
    • kuntien ja sovittaessa myös yksityisten rakennuksia. Uusia ja saneerattavia kohteita tuumasta todellisuudeksi.

    • Avoimuus ja luotettavuus ovat arvoja, joihin uskomme: katso näiltä sivuilta lisää, miten toimimme, mihin uskomme ja
    • mitä olemme saaneet aikaan asiakkaidemme kanssa tähän mennessä.


    • Tuomas Leppänen, Toimitusjohtaja, DI
    • puh: 0400611141
    • sähköposti: tuomas.leppanen@omera.fi

    • Aleksi Lehtinen, Tuotantojohtaja
    • puh: 0405775776
    • sähköposti: aleksi.lehtinen@omera.fi

    • Tuija Hopia, Toimistopäällikkö
    • puh: 0504388422
    • sähköposti: tuija.hopia@omera.fi

    • Jorma Vesanen, Hankintapäällikkö
    • puh: 0503565066
    • sähköposti: jorma.vesanen@omera.fi

    • Hannu Palmu, Työpäällikkö
    • puh: 0406416421
    • sähköposti: hannu.palmu@omera.fi

    • Petri Vehviläinen, Työpäällikkö
    • puh: 0400274566
    • sähköposti: petri.vehvilainen@omera.fi

    • Mika Kiviluoma, Työpäällikkö
    • puh: 0400792482
    • sähköposti: mika.kiviluoma@omera.fi