Banmark Oy Ab

  • 09 476 500

  • Kisällintie 13, 01730 VANTAA

    • Banmark Oy Ab, 0106954-4
    • sähköposti: banmark@banmark.fi

    • Banmark Oy on suomalainen sellu- ja paperiteollisuuden palveluyritys.
    • Tärkeimmät markkina-alueemme ovat tällä hetkellä Suomen lisäksi muissa
    • Pohjoismaissa, Keski- ja Itä-Euroopassa, Venäjällä ja Kiinassa.


    • Petri Mäki, toimitusjohtaja
    • puh: 040 903 3021
    • sähköposti: petri.maki@banmark.fi

    • Juha Lonka, markkinointijohtaja / tuotepäällikkö
    • puh: 040 903 3030
    • sähköposti: juha.lonka@banmark.fi

    • Marko Virolainen, myyntijohtaja / tuotepäällikkö
    • puh: 040 903 3032
    • sähköposti: marko.virolainen@banmark.fi

    • Katinka Weurlander, hallintopäällikkö
    • puh: 040 544 5308
    • sähköposti: katinka.weurlander@banmark.fi

    • Mika Puhakainen, tuotepäällikkö (prosessiteollisuuden laitteet)
    • puh: 0400 498 812
    • sähköposti: mika.puhakainen@banmark.fi

    • Jukka-Pekka Jaunes, myyntipäällikkö (paperikoneet/kudokset)
    • puh: 0400 635 314
    • sähköposti: jukka-pekka.jaunes@banmark.fi

    • Turo Saarela, myyntipäällikkö (kemikaalit / Länsi-Suomi)
    • puh: 040 903 3011

    • Tiina Oksala, tuotepäällikkö
    • puh: 040 903 3023

    • Mika Aho, myyntipäällikkö (Pohjois-Suomi)
    • puh: 040 903 3022

    • Kimmo Peltonen, tuotepäällikkö
    • puh: 040 903 3005